מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים

מגנטים תרמיים לאירועים

מגנטים תרמיים לאירועים הינם מגנטים אשר מודפסים בסוג הדפסה חדש איכותי והמומלץ ביותר כיום. בשוק קיימות אלפי חברות אשר יציגו את עצמם כטובות ביותר, אך אתם בטח שואלים איך נדע במי לבחור. מלבד זה שמיומנותו של הצלם ורמת המצלמה שהוא מגיע מהווים אחוז גבוה מרמת איכות המגנט הסופי, יש מספר אלמנטים נוספים אשר יקבעו את טיבו של המגנט ופה אנו נעסוק באחד מהם שזוהי איכות הדפסת התמונה. בשוק קיימות 3 מדפסות עיקריות שאיתם עובדים רוב חברות צילום מגנטים לאירועים.

מגנטים לאירועים | מדפסת תרמית | מגנטים תרמיים | מגנטים תרמיים לאירועים| מגנטים טרמיים| הדפסה תרמית| מגנטים לאירועים באיכות | מגנטים באיכות | מגנטים תרמיים לאירועים

סוגי המדפסות:

1.מדפסת הזרקת דיו קנון
מדובר בשיטה ישנה שהייתה פופולרית ונפוצה אצל רוב צלמי המגנטים לאירועים מספר שנים. בשיטה זאת התמונות מודפסות על גבי ניירות פוטו בעזרת דיו! ( בדרך כלל אפילו דיו חלופי), לאחר מכן עוברים הדפים ניילוץ בלמינציה ולבסוף מודבקים על גבי מגנט ונחתכים ע"פ הגודל המתאים.
אורך חיי המגנט תלויים בחשיפה לשמש וברמת איכות הדפים והדיו, גם אם נעבוד עם החומרים הטובים ביותר התמונות לא יגיעו לתוצאות מרביות.
לסיכום, זוהי שיטה שעשתה את העבודה בצורה טובה אך עם הזמן ועם התקדמות הטכנולוגיה נשארה מאחור וכבר לא אמורה להיות באירוע שלכם.

2. מדפסת הזרקת דיו אפסון
בדומה למדפסת הקנון, גם באפסון התהליך הוא זהה בכל שלבי הוצאת המגנט לפועל,המדפסת משתמשת במיכלי הדיו שבה המאפשרים  יצירת תמונות להדפסה ברזולוציות גבוהות מאוד. ההבדל הוא שבמדפסת זאת נקבל תוצאות תמונה חדות וברורות יותר מהקנון, אך עדיין נמליץ להשקיע ולהזמין מדפסת תרמית ולא מדפסת דיו לאירוע שלכם.

3 מדפסת תרמית
מדפסת תרמית הינה מדפסת אשר מדפיסה את התמונות שלכם, באיכות תמונות של אלבום! בתהליך זה התמונות מודפסות ונשארות כמו שהם, הם לא זקוקות ללמינציה על מנת לשמור על אורך חייהם.
אורך חיי המגנט מכפיל את עצמו, איכות התמונה מכפילה את עצמה והעלות נשארת אותו הדבר!!

המדפסת לאירוע שלכם

על פי סיקורנו כנראה שהבנתם שנמליץ לכם לסגור על מגנטים תרמיים לאירוע שלכם, או לכל הפחות על סוג מדפסת מספר 2 של אפסון. אל תתפשרו על המגנטים שאתם מזמינים לאירוע שלכם, כי הרי זאת החגיגה שלכם וזה מה שהאורחים יזכרו ממנה. אל תנסו להתפתות למחירים נמוכים ולבסוף לקבל תוצאה לא טובה, שבסופו של דבר לא תשמר לכם לאורך זמן.