בלוקים בהזמנה אישית

בלוקים בהזמנה אישית

בלוקי עץ לאירועים

בלוקים לאירועים הינם בלוקי עץ במגוון גדלים מיוחדים, שעליהם מודבקת תמונה, וביחד יוצרים שילוב מדהים של תמונה צבעונית על גבי בלוק בגוון עץ.
כאשר אומרים בלוקים לאירועים, אין הכוונה ליצירת בלוקי עץ לאירועים בלבד. בלוקי עץ ניתנים להזמנה גם ללא אירוע! ניתן להזמין את בלוקי העץ לכל מטרה כגון: בלוקי עץ ליום האהבה, בלוקי עץ כמתנה בחגים, בלוקי עץ לסיום שנה ועוד מגוון רעיונות.
לפני הדפסת התמונה, קיימת אפשרות לעריכת התמונה, ניתן להוסיף כיתוב, משפט אהבה, לבבות וכל רעיון אחר.
בלוקי העץ מגיעים עם וו תלייה ומלבד אפשרות הנחתם על עצמים עומדים, ניתנים אף לתלייה על הקיר.
בנוסף, קיימת אפשרות שאת בלוקי העץ נקבל עטופים בסרט וצלופן.

הגדלים והמחירים

כמו שכבר ציינו, את הבלוקים ניתן להזמין במגוון גדלים מיוחדים והם:
** בלוק עץ בגודל 10×10 – זהו הגודל הקטן ביותר שמגיע בצורת ריבוע. את התמונה אנו נדאג לערוך בגודל הנ"ל ( בד"כ כשמצלמים תמונה, היא יוצאת מלבנית ולכן זה מצריך עריכה). עלות ההזמנה של בלוק זה 15 ₪.
** בלוק עץ בגודל 15×10 גודל תמונה סטנדרטית, הכוונה לגודל התמונה אשר אנו מכירים מאלבומי התמונות שלנו.
הצורה היא צורה מלבנית. עלות ההזמנה של בלוק זה 25 ₪.
** בלוק עץ בגודל 20×15 – זהו הגודל הגדול ביותר. מגיע בצורה מלבנית וגודלו לצורך המחשה הוא כחצי דף a4.
עלות ההזמנה של בלוק זה 40 ₪.

בלוקי עץ לאירועים | בלוקים לאירועים | בלוקי עץ מתנה | בלוקי עץ הזמנה | בלוקים להזמנה | הזמנת בלוקים

האיכות שאנו מציעים

קיימות כמה שיטות מרכזיות ליצור בלוקי עץ. יש כאלה אשר מדפיסים את התמונה ישירות על בלוק העץ, דבר שאנו פחות ממליצים מכיוון שהתמונה לא יוצאת חדה כמו הדפסת תמונה. אך יש אחרים שמדפיסים את התמונה בנפרד ואז האיכות המקבלת היא גבוהה בהרבה, מכיוון שזוהי איכות תמונה על דף המיועד לתמונה ולא על גבי בלוק עץ. גם כאן צריך לשים לב שמי שעושה עבורנו את העבודה באמת משתמש בסוג מדפסת שתוכל לייצר תמונה באיכות גבוהה. לא כל מדפסת מיועדת להדפסת תמונות באיכות כזאת שתתאים לבלוקי העץ.
אנו מתחייבים להדפסת תמונה איכותית שתשמר לכם לאורך שנים בכל מזג אוויר. אנו לא צריכים למינציה עבור שמירת צבעי התמונה, כי מי שמציע לכם את זה ככנראה שעובד בטכנולוגיה ישנה. התמונות שאנו מדפיסים מודפסים על החומרים האיכותיים ביותר ולכן התוצאה הסופית של חיבור בלוק העץ והתמונה היא תוצאה מדהימה.