צילום אירועים

צילום אירועים

איך לבחור צלם אירועים?

החלטתם לעשות חגיגה גדולה לכבוד בר/בת המצווה הקרבה שלכם? אתם מתחתנים וחשוב לכם שהאירוע יהיה בלתי נשכח? נולד/ה לכם ילד/ה ואתם מעוניינים לתעד את הרגע? אם כך, אתם בטח עסוקים בהמון סידורים לפני האירוע והגעתם לשלב של סגירת צלם לאירוע. זה לא משנה על איזה סוג של אירוע מדובר וכמה אנשים מוזמנים אליו, כי בכל מקרה תיעוד הרגעים החשובים ביותר שלכם על גבי וידאו, אלבום ודיסק תמונות מתוך האירוע, זה דבר מתבקש שיא אפשר לוותר עליו. השאלה האמיתית היא איך לבחור צלם אירועים לאירוע שלכם, וכדאי לשים לב לכמה קריטריונים חשובים בנושא.

הניסיון והציוד

שני הדברים החשובים ביותר שכדאי להקפיד עליהם זה הניסיון והציוד.
** הניסיון: אם לצלם אין מספיק ניסיון הוא לא יידע איך לתפוס את הרגעים הכי מרגשים והוא לא יידע איך לגרום לתמונות להיות מספיק יפות.
** הציוד: אין ספק שהציוד הוא זה שקובע בסופו של דבר האם התמונות מספיק איכותיות והאם הם מספיק חדות. זה לא יעזור אם לצלם יהיה כישרון אם בסופו של דבר המצלמה שלו לא תהייה טובה ולכן יש לשים לב לכל הפרטים האלה.

המלצות מאחרים

בימינו, כשיש תחרות גדולה בכל תחום שבו ניתן לקבל שירות, זה ברור שצריך לשים לב גם לשאלת ההמלצות. לא כל מי שמציג את עצמו בתור צלם אירועים מקצועי הוא באמת כזה ושווה לבדוק מה חושבים הלקוחות האחרים של אותו איש מקצוע. מלבד זה ניתן לבקש מבעל המקצוע לקבל תיק עבודות שעשה בעבר ובכך לקבל את הרושם המתאים.

המחירים הכי טובים שיש

כל מי שניסה להפיק אירוע בעבר יודע היטב עד כמה זה לא זול. לכן ברור שגם אתם רוצים לחסוך כמה שרק אפשר, כדאי יהיה לבדוק את נושא עלויות שכר טרחתו של הצלם מבעוד מועד. רק כך תוכלו להיות בטוחים שאתם לא משלמים מחירים מוגזמים מידי וזה שווה את הבדיקה שלכם. אם אתם יכולים לקבל תמונות טובות ואיכותיות במחירים נמוכים יותר אז למה לשלם יותר על השירות שיהפוך את האירוע שלכם לחגיגה בלתי נשכחת?